Tagasi üles
Kompetents

Meist

MEIE LOODUD PROJEKTID
JUTUSTAVAD TEIE LOO

Meie tööd/projektid jutustavad teie loo. Iga tellija on erinev ja iga projekt väljendab tema unikaalseid eesmärke ja püüdlusi. Koos loome keskkondi, mis ühendavad, haaravad ja inspireerivad. Pikaajalistesse suhetesse investeerimise ja ulatusliku töö kaudu pakume oma tellijatele uuenduslikke, usaldusväärseid ja paindlikke projekteerimisteenuseid.

PAKUME MIDAGI ENAMAT: PEAPROJEKTEERIJA ROLL

Pikaajalisele kogemusele tuginedes oleme mõistnud, kuivõrd oluline on tellijale kogu teenuse kättesaadavus ühest kohast, mistõttu on meie konkurentsieeliseks peatöövõtu pakkumine. Meiega koostöös on võimalik kogu ehitusprojekti haldus saada ühest kohast. Väljakujunenud suhted usaldusväärsete koostööpartneritega ja meie projektijuhtimise kogemused võimaldavad meil olla peaprojekteerija rollis.

TUUMKOMPETENTS
JA PARTNERLUS

Meie tegevusvaldkondadeks on arhitektuurne- ja ehituslik projekteerimine, ehitusalased konsultatsioonid, ehitusprojektide juhtimine ning ehitus- ja autorijärelevalve. Tehnosüsteemide projekteerimiseks ja spetsiifilisemate ülesannete lahendamiseks kaasame oma meeskonda insenere ja konstruktoreid, kellega meil on välja kujunenud usaldusväärne koostöökogemus.

Väärtused
Väärtused

Alates 2005. aastast, mil Arhitektuuribüroo Korrus OÜ asutati, on meie missiooniks pakkuda jätkusuutlikke disainilahendusi, mis on keskkonnale kasulikud, loovad püsivat väärtust ja tagavad parema tuleviku. Usume, et erakordsed arhitektuurilahendused muudavad ja parandavad meie kõigi ühist elukeskkonda. Püüame pidevalt oma teadmisi avardada. Arhitektidena juhib meid veendumus, et ümbrus mõjutab otseselt meie elukvaliteeti nii kodus, töökohal kui avalikes ruumides.

Me keskendume tulevikule – meie projektid on kavandatud püsiva elukeskkonna tagamiseks.

Oleme innovaatilised – oleme alati avatud uutele ideedele, otsime võimalusi lahendusteks, mis on eesmärgipärased ja reaalselt toimivad.

Usume, et koostöö on edu võti – parimad ideed ja tulemused saadakse koos ühise eesmärgi nimel töötades.

Oleme kindel partner – koostöös partneritega pühendume oma tellijatele neid kuulates ja leides kõigile osapooltele sobivat lõpptulemust.

Meie tiim
Meie tiim

Oma meeskonda kaasame inspireerivaid ja motiveeritud ühtse mõtteviisiga oma ala spetsialiste, kelle silm särab ja kelle eesmärgid on selged. Meie tiimist võib leida suurte kogemustega tegijaid, ent ka innovaatilisi ja värskeid lahendusi pakkuvaid noori liikmeid, kelle ühistööna valmivad erakordsed teosed.

Aigar Roht Arhitekt, asutaja ja partner
Indrek Kallas Arhitekt, asutaja ja partner
Sandra Rummel Müügispetsialist
Jevgenia Aaskivi Projektijuht
Argo Roht Arhitekt
Timmo Lass Arhitekt
Kristjan Tükk Arhitekt
Kärt Milsaar Arhitekt
Janar Kopli Arhitekt
Anna Maistruk Arhitekt
Vitali Privalov Arhitekt
Frederick Kalmberg Arhitekt
Barbara Hallisoo Arhitekt
Mariin Kroon Arhitekt