Tagasi üles

Eramute, paaris- ja ridaelamute projekteerimine


Arhitektuuribüroo KORRUS arhitektid jutustavad korrus korruse haaval teie loo ja on seda teinud ligi kakskümmend aastat. Jätkusuutlike eramute projekteerimine toimib, kui arendused on keskkonnale reaalselt kasulikud ja loovad püsiväärtusi nii tellijale kui tulevastele põlvedele. Väiksemad objektid nagu eramud, paaris- ja ridaelamud projekteeritakse ümbritseva keskkonna, detailplaneeringu või arhitektuursete projekteerimistingimuste kohase hoonestusõiguse ja tellija lähteülesande alusel. Selliste objektide korral on projekteerimine suuresti individuaalne protsess ja võib öelda, et rõhuasetus on tellija nägemusel.

Eesmärgiks on terviklik lõpptulemus

Arhitekti ülesanne on välja töötada terviklahendus, mis vastab tellija ootusele, kuid arvestab sealjuures objekti paiknemist, sest lõpptulemus peab sobima ümbritsevasse keskkonda ja sellega sulanduma. Selliste objektide tellijateks on valdavalt endale kodu rajavad perekonnad, kes soovivad ise panustada oma elukeskkonda, ja väiksemad arendajad, kes aitavad peredel kodu luua.

Projekteerimisel keskendume jätkusuutlikule arendusele, mis kõnetavad tulevasi koduomanikke ning loovad harmoonia ümbritsevaga – need on kestvad elukeskkonnad, mis sobivad ka tulevastele põlvedele.

Tutvuge meie valminud projektidega ja võtke meiega ühendust. Aitame jutustada teie loo korrus korruse haaval.

Eramute projektid

Arhitektuuribüroo KORRUS arhitektid on projekteerinud mitmeid eramuid, paaris- ja ridaelamuid.

Astu trepist alla kontaktidesse